MÖBLER / Bord / Skrivbord 15029362
nr 1502 9362
Skrivbord
Gustaviansk stil, omkring 1900, bemålad. Bredd: 95, djup: 52 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:12:22
11/11 09:00:53
700 kr
14/11 14:38:26
Den Gustavianska stilen